ایت ا..العظمی اکبرهاشمی رفسنجانی ،امیر کبیر دوم ایران به رحمت ایزدی پیوستامیر کبیردوم  ایران رفت. 

ایت ا..العظمی اکبرهاشمی رفسنجانی ،امیر کبیر دوم ایران به رحمت ایزدی پیوست  

این راد مرد بزرگ درشب 20 دی ماه 1395هجری شمسی همزمان با سالروز شهادت میرزاتقی خان امیرکبیر( بیستم دی ماه 1230ه.ش )  ازمیان ملت ایران رفت و ملت بزرگ ایران را داغدارکرد.ملت بی پدرشد


رهبر بی یاورشد


ملت بی سرورشد


ملت بی حامی شد


ملت بی کس شد


ملت بی چراغ راه شد.


آیت ا..العظمی هاشمی رفسنجانی مردی که نظیرش را تاریخ ایران به خود ندیده بود غافلگیرانه و ناگهانی ازمیان ملت بزرگ ایران رفت و داغ بزرگی را بردل ملت  انقلابی ایران نهاد.

اکبرهاشمی رفسنجانی دراثرفشارهای گوناگون و ناجوانمردانه  سیاسی که به انحاء مختلف طی سالیان گذشته به ایشان وارد می شد بلاخره سکته را زد و دارفانی را وداع گفت. که به حق باید او را از شهیدان گرانقدرو بزرگوارراه دین، میهن و آزادگی دانست.


همیشه ازاستقامت و پایمردی بی نظیراین استوره تاریخ، مرد تدبیرو توکل ، مرد یقین وباور،مرد روشن و بی ادعا، مرد آزادی و استقلال ،مرد پیشرفت وسرافرازی درراه اهداف انقلاب ،دین و ایران سربلند سخن به میان می آمد اما بدخواهان ازخدابی خبراورا لحظه ای آرام نمی گذاشتند و همواره اووخانواده مظلومش  را با شیطنت های گوناگون سیاسی آزارمی دادند.


این ضایعه بزرگ را به تک تک هم میهنان عزیزو رهبرانقلاب حضرت آیت ا.. خامنه ای و سلسله روحانیت و بویژه خانواده گرانقدرآن مرحوم تسلیت عرض می نمایم.

مشخصات

  • منبع: http://teshnagangodrat.blogsky.com/1395/10/19/post-293/
  • کلمات کلیدی: رفسنجانی ,اکبرهاشمی ,العظمی ,اکبرهاشمی رفسنجانی ,ایزدی پیوست ,بزرگ ایران ,رحمت ایزدی ,،امیر کبیر ,رحمت ایزدی پیوست ,اکبرهاشمی رفسنجانی ،امیر ,
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها